Son yıllarda ülkemizde enerji sektöründe doğalgaz alanında büyük bir atılım gerçekleştirilmiştir. Sektörde önemli bir yere gelen doğalgaz ile birlikte kombi sektörü de büyük önem kazanmıştır. Kombi, evinizin veya iş yerinizin sıcak su ve ısıtma ihtiyacını karşılayan duvara montaj edilebilen fazla yer kaplamayan ve gerektiğinde kolaylıkla taşınabilen rahatsız edici ses çıkarmayan cihazlardır. Doğalgaz ile direkt olarak etkileşim içinde olan kombilerinizin kurulumunu ve bakımlarını yetkili ve belgeli kişiler tarafından yapılmalıdır.Firmamız profesyonel kadrosuyla bu hizmeti hakkıyla yerine getirmektedir.Elektrik kesintisinde kombinizi kapatın aksi taktirde sorunlar yaşayabilirsiniz.

Uzmanlardan Onay Almadan Bir İşlem Yapmayınız

Kombiler açık balkon ve duvarlara kurulmamalıdır. Yer konusunda sıkıntı yaşanıyor ve mecbur kalınıyor ise monte edilecek kombi için yetkili kişilerin onayı ile ısı yalıtımlı kombi dolabına ihtiyaç duyulmaktadır. Evinizin veya işyerinizin havalandırılması ile ilgili kurallar ve prosedürler uygun olması halinde evinizin veya işyerinizin içeresine kombinin montaj edilmesi daha uygundur. Bunun gibi önemli püf noktalar için kombi montajını yetkili kişiler ve tecrübeli firmalar tarafından yapılmalıdır.

Elektrik Kesimlerinde Dikkat

Türkiye genelinde birçok elektrik kesintisi ile karşılaşılabiliyor. Bu nedenlehayat durma noktasına geliyor.Elektrik kesildiğinde kombi kesintiden nasıl etkilenir?Uzmanlar, elektrik kesintilerinde elektronik cihazlar veya kombilerin mutlaka kapatılması uyarısında bulunuyor. Elektriklerin gelmesinden sonra en az 15 dakika bekledikten sonraaçılması gerektiği belirtiliyor, aksi halde yüksek arıza faturalarıyla ile karşılaşabilirsiniz. Elektrikler geldikten sonra kombilerin çalıştırılması için en az 15 dakika beklenmelidir.

En Köklü Markalardan Biri

Firmamız, yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle adını pek çok kez başarılı bir şekilde duyuran firmasının kombilerini kullanan müşterilerimiz tarafından da oldukça olumlu tepkiler almıştır. Tüm Türkiye de gerek yetkili servisleri gerekse yetkili satıcıları ile müşteri memnuniyetini prensip edinerek hizmet vermektedir. Tekrar hatırlatmak gerekirse elektrik kesintisinde kombinizi kapatın uyarımızı yenilememiz gerekiyor.

elektrik-kesintisi-kombi
kombi-uzmani

Elektrik kesintisinde kombinizi kapatın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button