Beyaz eşya kullanımı her alanda oldukça önem taşır. Yaşanabilecek beklenmedik sorunlarda ise kullanıcılar bu konuda zor durumda kalabilecekleri düşünülürse kullanımları oldukça önemlidir. Servisimiz sizlere beyaz eşyalar arasında yer alan kombileriniz için gerekli desteği sağlayacaktır. Baymak Kombi Servis yaşadığınız sorunlarda uzman ekipleri ile her zaman sizlere yardımcı olmak için hızlı ve kaliteli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle kullanımı kış aylarında oldukça fazla olan kombilerin kullanıcılara mağduriyet yaşatmaması adına firmamız sizlere gerekli desteği sunacaktır.

Firmamız beyaz eşya arızalarında yıllardır Bursa ilinde taleplere en iyi şekilde cevap verebilmek adına çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. Servisimizden destek almak isteyenler bizlere müşteri hizmetlerimiz üzerinden ulaşarak randevu talebinde bulunabilirler. Randevularınız ekiplerimize kısa sürede yönlendirilecek ve adresinize kombinizin sorunu hakkında ziyarette bulunulacaktır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına Baymak Kombi Servis tüm ekibi ile gerekli destekleri müşterilerimize sunmaya çalışmaktadır. Adresinize gelindiğinde öncelikle arıza durumlarında klimanın ön kontrolü yapılır ve sorunun nerden kaynaklandığı tespit edilir. Sizlere arızanızın yerinde ya da atölyemize götürülmesi gerektiğine dair ekiplerimiz gerekli paylaşımları yapacak ve talebiniz üzerine işlemler gerçekleşecektir. Arıza çözüm süresinde değişmesi gereken yedek parçalarda mevcutsa bu durum hakkında sizlere temsilcilerimiz gerekli dönüşleri yaparak bilgi paylaşımında bulunacaklardır. Servisimiz mesleğinde tecrübeli ve profesyonel çalışma arkadaşları ile kurulu bir ekibe sahiptir. Bu durumda ekipte çalışanlarımız tecrübe ve deneyim dolu olduğu için kombilerinizi en kısa sürede sizlere teslim edecektir. Kombiler kullanılması gereken en önemli ürünler arasında yer alır. Ayrıca bireylere birçok açıdan tasarruf imkanı sağlar. Sizde hemen teslimat ve kaliteli iş için firmamızı hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Bizler, sizler için her zaman çalışmalarımızı geliştirmekteyiz.

Sizlere kombi bakım, arıza ve yedek parça değişimlerinde en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımızı her daim sürdürmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak gerekli çalışmalarını yapmaktadır. Bu konuda olumlu ya da olumsuz geri bildirimlerde servisimizin kendini daha iyi bir konuma getirebilmesi açısından oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz arıza, bakım ve yedek parça hizmetinde bir yıl garanti sunmaktayız.

Hızlı Baymak Kombi Servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button